JAK PRACUJEMY?

Poznaj nasze wartości, którymi kierujemy się na codzień!

Rozwój – RIM stawia na rozwój młodych ludzi! Studiujesz? Dopiero skończyłaś/ skończyłeś studia? Rozglądasz się za pierwszą pracą? Idealnie – u nas możesz się rozwijać! W RIM znajdziesz wsparcie, na które zawsze możesz liczyć.

I nnowacyjność – RIM lubi zmieniać się na lepsze! Jesteś kreatywna/kreatywny? Chętnie szukasz nowych rozwiązań? U nas każdy dzień to nowe wyzwania dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego wspólnie poszukajmy innowacyjnych rozwiązań! Inicjatywa i pomysły są mile widziane i doceniane.

M ożliwości – RIM jest otwarty dla wszystkich. W naszym zespole pracują osoby w różnym wieku, o różnych doświadczeniach, stopniu niesprawności 
i tle zawodowo-społecznym – wszyscy jesteśmy częścią zespołu. W RIM masz możliwość pracy zdalnej lub w biurze przystosowanym do pracy osób z niepełnosprawnościami!

Rozwój – RIM stawia na rozwój młodych ludzi! Studiujesz? Dopiero skończyłaś/ skończyłeś studia? Rozglądasz się za pierwszą pracą? Idealnie trafiłeś – u nas możesz się rozwijać!

Innowacyjność – RIM kładzie nacisk na innowacyjność! Jesteś kreatywna/ kreatywny? Chętnie szukasz nowych rozwiązań? A może masz doświadczenie, którym chcesz się z nami podzielić? U nas każdy dzień to nowe wyzwania, dlatego wspólnie poszukajmy innowacyjnych rozwiązań!

Możliwości – RIM jest otwarty dla wszystkich. W naszym zespole pracują osoby w różnym wieku, o różnych doświadczeniach i tle zawodowo-społecznym, a także z różnymi rodzajami niepełnosprawności – wszyscy jesteśmy częścią zespołu. U nas masz możliwość pracy zdalnej lub w biurze przystosowanym do pracy osób z niepełnosprawnościami!

ZA CO MOŻESZ NAS POLUBIĆ?

Zobacz, co nas wyróżnia!

W naszej firmie jest dużo osób z dobrą energią, które zarażają nią pozostałych członków zespołu. RIM jest jak magnes, przyciąga pozytywne osoby. Lubimy się i widujemy nie tylko podczas pracy. Wspólnie bawimy się na imprezach firmowych i wspólnie świętujemy ważne wydarzenia. W każdym miesiącu w ramach projektu #RodzinaRim organizujemy konkursy z nagrodami, celebrujemy różne inicjatywy i dni tematyczne, ale także idziemy za głosem serca i razem pomagamy potrzebującym.

Po prostu chcemy ze sobą przebywać. U nas możesz czuć się swobodnie, bo w RIM panuje rodzinna atmosfera. Coś nam mówi, że świetnie się tu odnajdziesz!

BENEFITY

Dbamy o naszych pracowników

Krok 1
Wyślij do nas swoje CV
Krok 3
Rozmowa z działem rekrutacji
Krok 5
Witaj w RIM!
Krok 2
My przeanalizujemy Twoje zgłoszenie, a następnie w ciągu kilku dni powiadomimy Cię w kwestii zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną
Krok 4
Rozmowa z potencjalnym przełożonym / rozwiązanie testu online

ZNAJDZ OBSZAR DLA SIEBIE

Dołącz do #teamRIM

Dołącz do Działu Obsługi Klienta!
Rozpocznij z nami swoją przygodę w obsłudze klientów biznesowych. Bądź odpowiedzialna/y za pomoc użytkownikom pojazdów.

Dołącz do Działu Technicznego!
Wykorzystuj swoją wiedzę w doborze części samochodowych, nadzoruj naprawy i zdobywaj akceptację kosztorysów.

Dołącz do Działu Reklamacji!
Wspieraj procesy reklamacyjne, czuwaj nad jakością i rozwiązuj problemy zgodnie ze standardami firmy.

Dołącz do Działu Rozliczeń!
Bądź odpowiedzialna/y za proces fakturowania, weryfikowania płatności, a także dystrybucję dokumentów do naszych klientów.